Sohbet DJ'liği

 • edilee tarafından, 15 Ocak 2010 saat 20:31:31 tarihinde başlatılmış.
 • Toplam 6 yorum yazılmış.
 • Toplam 55 kişi tarafından 2629 defa görüntülenmiş.
 • En son gndlingerhugh tarafından, 13 Nisan 2013 saat 01:53:28 tarihinde yorum yazılmış.
 • Konuda verilen problem çözülmüş.

Yeni Konu Aç
 1. edilee

  edilee

  Sohbet Sayfasında Radyo Herzaman Açık olmuyor,Site tarafından istekli olan arkadaşlara DJ lik verilse ve hergün aralarında 1-2 saat bölüşerek Radyo Programı yapılsa güzel olabilir.Ayriten Joker Dj ler olsa Gelmeyenlerin yerine program yapabilirler.Bence Hem Sohbeti daha çok çekici hale getirebilir hemde sürekli müzik yayını yapılır.
  Mesaj BaşıKalıcı Adres
  15 Ocak 20:31:31 tarihinde yazıldı.
 2. mariposa

  mariposa

  Sohbette daha önce belirli saatlere göre program yapılması pek çok kere denendi. Başlangıçta saatlere uyulsa da zamanla aksamalar ve sonra tamamen uyulmaması gibi bir sorunla karşılaştık. Dj olan arkadaşlar bu eksiklikleri tamamlamaya çalışsa da sürekli aynı kişilerin program yaptığı bir duruma dönüşüyor. Bu nedenle programları kesin sınırlarla ayırmak yerine, gönüllü olanlarla sürdürüyoruz. Sonuçta gönüllü yapılan bir işin için kesin sınırlar çizmek şık olmadığı gibi kalıcı da olmuyor.

  Eğer yayın yapmak isteyenler varsa kendileri ile konuşarak isteklerini yerine getirmeye çalışıyoruz. Yayın yapmak isteyenlerle sohbette görüşüyorum. Böyle bir isteği olanlar başvurabilirler.
  Mesaj BaşıKalıcı Adres
  15 Ocak 23:36:28 tarihinde yazıldı.
Şifremi unuttum

Giriş