Öncelikle sitenin sol menüsünde bulunan Elit Üyelik butonunu tıklayarak başlayabilirsiniz. Açılan sayfada elit üyeliğin avantajlarını ve ödeme sisteminin güvenliği ile ilgili bir bölümle karşılaşırsınız. Daha önce okumadıysanız göz atmanızı öneririz.

Artık elit üye olmaya hazırsınız, ekranın sağ üst köşesinde "Hemen Elit Üye Ol" butonunu göreceksiniz. Ama tıklamakta acele etmeyin :) Size Kupon Kodu konusunda bilgi verelim.

Kupon kodu halihazırda elit üye olan kullanıcılar ve anlaşmalı olduğumuz bazı siteler tarafından dağıtılan bir referans numarasıdır. Elit üye olan kullanıcıların referans kodları size indirim sağlarken, kodunu kullandığınız kişiye de ek süre kazandırır. İnternet sitelerinden dağıtılan referansların indirim oranları değişkendir. Eğer elinizde kupon kodu yoksa ve edinemediyseniz, sistem tarafından verilen kodu silmeyiniz. Bu sayede o anda sistemde bulunan en güncel kampanya indirimleri ücretlere uygulanacaktır.

Artık "Hemen Elit Üye Ol" butonuna basabilirsiniz :)) gelen ekranda paket seçiminizi yapacaksınız aylık - 3 aylık - 6 aylık ve yıllık olmak üzere 4 farklı paket bulunmaktadır. Paketlerin altında yararlanmakta oldugunuz indirim ve kampanya bilgileri yer almaktadır. Kendinize uygun paketi seçip, üyelik sözleşmesini de okuduktan sonra iletişim bilgileri formunu dikkatlice doldurun.

Sıkça sorulan sorulardan olan KDV ise ekranınızda gördüğünüz fiyatlara dahildir. Fatura kesilmesi yasal zorunluluktur ve sitemizde faturasız işlem yapılmamaktadır. Faturayı kendi adınıza yada şirket adına talep edebilirsiniz . Faturalar internet hizmet bedeli olarak düzenlenmektedir. Şirket adına düzenlenecek faturalar için ünvan, vergi dairesi ve numarası yazılması zorunludur. Bireysel faturalarınız için istenen TC Kimlik Numarası ise vergi numarası olarak kullanılmaktadır. Yarismaca.com verdiğiniz kişisel bilgileri hiçbir şekilde kullanmaz ve bunları 3. şahıslarla paylaşmayacağını garanti eder.  

Formun tüm bölümlerini doldurduktan sonra satın al butonuyla ilerleyebilirsiniz, işlem dökümünüz ve ödeme seçeneklerinin bulunduğu sayfaya ulaşacaksınız.

Ödeme için size 3 seçenek sunulmuştur :

  • Banka havalesi
  • Posta çeki
  • Kredi kartı. 

Banka havalesi seçiminde sipariş numaranız ödemeniz gereken tutar ve banka hesap bilgilerini not edin. Havalenizi bu bilgilere göre yapın. Bankalar havale için farklı tarifeler uygulamaktadır. Havale bedeli için bankanızla görüşmeniz gerekmektedir. Elit üyeliğiniz havale bilginizin muhasebemiz tarafından tespitiyle aktif olacaktır. Havale sonrası iletişim bölümünden bilgi vermeniz işlemleri hızlandırır.

Posta çeki seçiminde ödemeniz gereken tutar, posta hesap bilgileri ve sipariş numaranızı not edin. Ödemenizi online işlem yapan tüm PTT Şubelerinden yapabilirsiniz. Ptt işlem ücreti olarak ödeme miktarına bakmaksızın 1 ytl talep etmektedir. Elit üyeliğiniz muhasebemizin alındı onayıyla aktif edilir. Gönderi sonrası iletişim bölümünden bilgi vermeniz işleminizi hızlandırır.

Kredi Kartı ödemesisini seçtiyseniz odemeyeri.com adresine yönlendirileceksiniz. Ödemelerimiz bu adreste 3D Secure sistemiyle alınmaktadır.  Gelen formu eksiksiz doldurup ödeme yap butonuyla devam ettiğinizde bilgisini girmiş olduğunuz kredi kartının banka sayfasına bağlanırsınız . Yarismaca.com ve Odemeyeri.com kişisel bilgilerinizi kayıt ve talep etmez, işlem tamamen bankanız tarafından yapılır. Elit üyelik alımı esnasında yarismaca.com sohbet bölümünde bulunan site yetkililerinden destek alabilirsiniz. Bu destek esnasında kesinlikle kart bilgilerinizi ve/veya kişisel bilgilerinizi herhangi bir kimseye iletmemelisiniz. Ödemeniz alındıktan sonra yeniden yarismaca.com sayfasına yönlendirilirsiniz, ödemenizinin alındığı ve elit üyelik başlangıç bitiş tarihleriniz hakkında bilgi alırsınız.

x elvino derki :İhbar EtIhbar Et%67Çok Güzelmiş     %33Ne ki bu şimdi
Mayıs
1201:17

sayın yetkililer, 11.mayıs akşam üzeri elit üyeliğimi bir ay daha uzattım ve ödemeyi banka havalesi ile yaptım. anacak yarışmayı bir saat önce tamamladım. bu ödediğim üyelik hakkımı 15 haziranda başlayacak olan yeni sezonda kullanabilirmiyim? cevabınıza şimdiden teşekkürler.
nezihe tunc


Yorum Yazabilmek için giriş yapmalısınız.

Şifremi unuttum

Giriş